Gabinety

Gabinet w Gdańsku

Przyjmowanie pacjentów

W Gdańsku przyjmuję kilka razy w miesiącu w wybrane dni. Szczegółowych informacji udzieli rejestratorka, która ma informację na temat dostępnych terminów z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Rejestracja

Na wizytę umówić się można pod nr. 504 139 118; rejestracja czynna jest w godzinach 10:30 — 15:00 od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Gabinet mieści się przy ul. Saperów 13 w Gdańsku, niedaleko stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz. Do gabinetu łatwo dojechać zarówno samochodem ( otwórz wskazówki) oraz komunikacją miejską ( otwórz wskazówki). Dla pacjentów udostępniony jest bezpłatny parking.

Gabinet w Inowrocławiu

Przyjmowanie pacjentów

W Inowrocławiu przyjmuję kilka razy w miesiącu w wybrane dni. Szczegółowych informacji udzieli rejestratorka, która ma informację na temat dostępnych terminów z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Rejestracja

Na wizytę umówić się można pod nr. 608 220 678; rejestracja czynna jest w godzinach 10:30 — 15:00 od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Gabinet mieści się przy ul. Dworcowej 42 w Inowrocławiu, tuż obok dworca PKS. Dla pacjentów udostępniony jest duży bezpłatny parking. Do gabinetu łatwo dojechać zarówno samochodem ( otwórz wskazówki) oraz komunikacją PKS ( otwórz rozkład jazdy) i PKP (dworzec jest kilkaset metrów dalej).